Facebook zavádí nové možnosti přizpůsobení Feedu

Facebook umožňuje uživatelům si přizpůsobit svůj Feed. U příspěvku bude na výběr z možností ‚‚Zobrazit více‘‘ nebo ‚‚Zobrazit méně‘‘, aby uživatelé viděli více toho, co chtějí, a méně toho, co nechtějí.
kruznice pruhledna

Facebook také zkoumá různé cesty, jak přizpůsobit, kolik obsahu se zobrazí ve Feedu od přátel a rodiny, skupin, stránek a veřejných osobností, se kterými jste propojeni.

Celkem představil 2 nové funkce, které jsou zaměřeny na přizpůsobování obsahu, aby uživatel mohl objevovat to, co je pro něj nejdůležitější.

Přizpůsobení Feedu pomocí ‚‚Zobrazit více‘‘ a ‚‚Zobrazit méně‘‘

Nyní si uživatelé mohou vybrat možnost ‚‚Zobrazit více‘‘ nebo ‚‚Zobrazit méně‘‘ u příspěvků od lidí a komunit, se kterými jsou propojeni a u příspěvků, které jim Facebook doporučuje. Výběrem možnosti ‚‚Zobrazit více‘‘ se dočasně zvýší hodnocení daného příspěvku a jemu podobných příspěvků. Pokud uživatel vybere možnost ‚‚Zobrazit méně‘‘, dočasně se sníží jeho skóre hodnocení.

 

 

Zdroj: About.fb.com

Facebook oznámil, že tuto funkci začíná testovat také v Reels.

Obsah od přátel a rodiny, skupin, stránek a veřejných osobností

Facebook také zkoumal způsoby, jak uživatelům pomoci přizpůsobit, kolik obsahu uvidí v aplikaci Feed od přátel a rodiny, skupin, stránek a veřejných osobností, se kterými jsou spojeni. Tyto nástroje – stejně jako Oblíbené a opětovné připojení – najdete v předvolbách kanálu.

 

 

Zdroj: About.fb.com

Tyto funkce pomáhají uživatelům objevit více obsahu, který je pro ně cenný. Vám tak může přinést více relevantního publika, které váš obsah zajímá.

Zdroj: Facebook

Další články z blogu

2. června 2024

Zanechte nám své jméno a email pro odběr skvělého woosletteru!