Blog

Vyberte kategorie ...
Vyberte rubriku ...
Influencer marketing je dnes už celkem běžná součást online komunikace. Na rozdíl od jiných nástrojů je tu ale poměrně těžké předvídat výsledky. Nebo… není? Podívali jsme se na 140 kampaní za skoro 20 milionů Kč a zjistili, kde se pohybuje benchmark pro výkon influencerských kampaní na Instagramu a TikToku v Česku, na Slovensku a v Maďarsku. 
Za poslední rok vstoupilo do vod TikToku hned několik předních značek na českém trhu se svými lokalizovanými profily a častokrát jej řadí mezi klasické SoMe kanály své značky. TikTok videa ale netvoří, jen repostují z jiných platforem. V čem je odlišný a proč se na něj musí nahlížet separátně? ????
Pojem umělá inteligence, neboli AI, se v marketingu již nějakou dobu skloňuje různými způsoby. A jelikož jsme ve WOO jedničky v influencer marketingu, zajímalo nás, jestli lze robota využít ku prospěchu naší práce. V tomto článku porovnáváme ChatGPT a OpenAI, přečtěte si, jak v našem testu (ne)uspěly.
Kevin Systrom a Mike Krieger jsou zpět. Spoluzakladatelé Instagramu vytvořili novou sociální platformu. Nazvali ji Artifact, velmi zjednodušeně řečeno jde o Tik Tok pro text. Jinými slovy personalizovaný zpravodajský kanál, který využívá strojové učení k pochopení zájmů uživatelů a umožňuje diskutovat o těchto článcích s ostatními.
Dnes může AI vytvářet příspěvky na sociálních sítích, navrhovat a cílit reklamy, dokáže automatizovat sledování. Co se ale vlastně pod pojmem AI nachází a není to jen nějaké módní slovo? Ve skutečnosti je to technologie, kterou dnes marketéři a agentury využívají na sociálních sítích k měřitelným výsledkům.
Instagram přináší nové způsoby ovládání nebo výběr doporučeného obsahu, dnes se ale zaměříme na novou funkci tichého režimu. Podle oficiálního vyjádření tak reaguje na požadavky mladé generace, které to pomůže v odpočinku nebo pro zkrácení času stráveném na sociálních sítích.
Zdali se můžeme na něco v roce 2023 spolehnout, tak na neustále měnící se prostředí sociálních sítí. Proto je potřeba zachytit ty správné trendy, z kterých lze čerpat inspiraci, a zároveň se tak neztratit v tomto dynamickém prostředí. Dnes přinášíme 3 zajímavé postřehy na celý rok.
Na sociálních sítích již nějakou dobu vede video obsah v porovnání se statickými příspěvky. Jak ale vytvořit perfektní vysvětlující video pro daný produkt nebo službu tak, aby oslovilo co nejvíce diváků? Přečtěte si 9 kroků, pomocí kterých lze dosáhnout požadovaného výsledku.
V České republice TikTok používá 1,97 milionu uživatelů. Jedná se o platformu, která má vysoký engagement, což z ní dělá další kanál, na kterém mají brandy mnoho možností cílení. TikTok se liší i tím, že cena za reklamu je (zatím) o hodně nižší než u Meta. V tomto článku se dozvíte 4 důvody, proč být jako brand na TikToku právě teď.
Facebook umožňuje uživatelům si přizpůsobit svůj Feed. U příspěvku bude na výběr z možností ‚‚Zobrazit více‘‘ nebo ‚‚Zobrazit méně‘‘, aby uživatelé viděli více toho, co chtějí, a méně toho, co nechtějí.
Twitter konečně spustil první fázi zavádění nové funkce editace tweetů. Předplatitelé služby Twitter Blue v Kanadě, Austrálii a na Novém Zélandu mohou nyní 30 minut po odeslání tweetu upravovat jeho obsah.
Dalo by se říct, že Instagram veškerá svá úsilí směřuje na Reels. Nyní testuje další možnost, jak uživatelům zobrazovat co nejrelevantnější videa. Jedná se o rozdělení Reels podle kategorií pomocí přidání ‚‚témat‘‘, která se v něm objevují. Přečtěte si více o nové funkci v následujícím článku.

Zanechte nám své jméno a email pro odběr skvělého woosletteru!