Funkce ‚‚add topics‘‘ vám pomůže k vyššímu dosahu Reels

Dalo by se říct, že Instagram veškerá svá úsilí směřuje na Reels. Nyní testuje další možnost, jak uživatelům zobrazovat co nejrelevantnější videa. Jedná se o rozdělení Reels podle kategorií pomocí přidání ‚‚témat‘‘, která se v něm objevují. Přečtěte si více o nové funkci v následujícím článku.
kruznice pruhledna

Ani po tom, co se zvedla vlna odporu vůči přehlcení Instagramu právě video formátem a obsahem na základě ‚‚doporučení‘‘ (spíš než toho od přátel), snaha Instagramu Reels ‚‚vylepšit‘‘ nepolevuje. I přes to, že uživatelé vyjadřují určitou dávku naštvání na probíhající změny – sledování Reels tvoří 20 % času stráveného v aplikaci. Proto se není čemu divit, že do nich Instagram vkládá tolik pozornosti.

Jednou z cest, jak konzumaci Reels ještě navýšit, je zobrazovat ve Feedu ve větším množství a na základě doporučení AI. Nyní se testuje další funkce, která by přesnější doporučování na základě zájmů uživatelů usnadnila.

Add topic

Funkce ‚‚add topic‘‘ umožní Reels ‚‚oštítkovat‘‘ tématy, kterých se obsah týká, a tak obsah více kategorizovat. Měli by pomoci uživatelům oslovit publikum s podobnými zájmy a představuje tak další způsob, který dostane vaše Reels k relevantnímu publiku.

 

 

Náhled funkce v Instagramu. Tagy s tématy budou moci uživatelé přidat stejným způsobem jako například lokalitu. 

Novinka je prozatím ve fázi testování, ale až se vám při nahrávání obsahu objeví – budete vědět, co s ní. 🙂

Zdroj:

https://www.socialmediatoday.com/news/instagram-tests-new-add-topics-option-in-the-reels-upload-process/631189/

Další články z blogu

2. června 2024

Zanechte nám své jméno a email pro odběr skvělého woosletteru!