Nová funkce ve Stories sledující upozorní na nadcházející Lives

Instagram testuje další novinku. Umožní nám přidávat do Stories odpočet do konání Lives a uživatele upozorní o jeho začátku. Přečtěte si více o této novince v našem článku.
kruznice pruhledna

Instagram testuje ve Stories novou ‚‚nálepku‘‘, která sledující upozorní na nadcházející Lives. Není to tak dávno, co Instagram zavedl zobrazení naplánovaných Lives přímo v popisku profilu. Teď přichází s další vychytávkou, díky které mohou tvůrci a brandy ještě více zviditelnit své události.

A jak na to? Nejdříve musíte v aplikaci naplánovat Live. Poté už jen vytvoříte Stories, v nabídce funkcí vyberete ‚‚scheduled‘‘ a kliknete na Live, který chcete s nálepkou spojit. Sledující pak budou moci na samolepku kliknout a na odpočet si nastavit upozornění.

 

 

Funkce je velmi podobná nálepce Countdown s jedním zásadním rozdílem. Novou nálepku můžete provázat přímo s událostí. Toto bylo možné se samolepkou Countdown obejít přidáním linku na událost přímo do Stories. Nová nálepka však tento krok nahrazuje.

Scheduled může být skvělým doplňkem ke zvyšování povědomí o nadcházejících Lives a k jejich opětovné propagaci a představení.

Funkce je nyní dostupná s novou aktualizací části uživatelů.

Zdroj:

https://www.socialmediatoday.com/news/instagram-tests-new-scheduled-sticker-for-stories-to-remind-your-audience/620762/

Další články z blogu

2. června 2024

Zanechte nám své jméno a email pro odběr skvělého woosletteru!