Twitter zahajuje první fázi spuštění editace tweetů

Twitter konečně spustil první fázi zavádění nové funkce editace tweetů. Předplatitelé služby Twitter Blue v Kanadě, Austrálii a na Novém Zélandu mohou nyní 30 minut po odeslání tweetu upravovat jeho obsah.
kruznice pruhledna

Twitter tak po několika letech reaguje na volání uživatelů po této změně. Nyní, po odeslání tweetu, se zobrazí oznámení, které je informuje o tom, že během následující půl hodiny je možné provést změny. Během této doby mohou uživatelé udělat až pět úprav původního tweetu.

Jestliže chce uživatel tweet upravit, stačí vybrat nabídku se třemi tečkami v pravém horním rohu tweetu. Poté vybere možnost ‚‚Upravit tweet‘‘ a provede požadované změny.

U upravených tweetů se pak ve streamu objeví nová ikona ‚‚Upraveno‘‘, aby všichni uživatelé věděli, že původní tweet byl změněn.

 

 

Zdroj: Socialmediatoday.com

Uživatelé si také budou moci zobrazit celou historii úprav klepnutím na indikátor ‚‚Naposledy upraveno‘‘ na obrazovce s detaily tweetu.

Jedná se o první spuštění této funkce pro veřejnost poté, co Twitter v dubnu oznámil, že vytváří možnost editace tweetů.

Funkce je zatím dostupná pouze v Kanadě, Austrálii a na Novém Zélandu. Navíc jen pro uživatele s předplatným Twitter Blue. Twitter is od novinky pravděpodobně slibuje nárůst předplatitelů. Uvidíme, zda se mu to podaří a také kdy se novinka dostane k nám.

Zdroj:

SocialMediaToday

Další články z blogu

2. června 2024

Zanechte nám své jméno a email pro odběr skvělého woosletteru!