WOO LEVEL UP, online školení zdarma

V době korona krize jsme přinesli exkluzivní lekce marketingu pro všechny podnikatele, či malé firmy zasažené touto krizí. Víme, že jste tou dobou vážili každou korunu a proto jsme se ve WOO rozhodli přinést sérii každodenních školení, které pomohli zorientovat se na poli marketingu a připravit se tak efektivně na další etapu podnikání.
kruznice pruhledna

Ve World of Online najdete odborníky, kteří se každý den věnují marketingu. Je to naše práce a stejně tak jako se vy vyznáte ve svém oboru, my se zase vyznáme v propagaci produktů, či služeb. I přesto, že mezi naše klienty patří zejména nadnárodní společnosti a vynikáme na poli influencer marketingu, máme ve svém týmu i stratégy, kteří pomáhají novým značkám na svět.

Často pomáháme klientům řešit krizovou situaci, nebo nastavujeme marketingové kanály tak, aby splnily své prodejní cíle. Víme, že dělat marketing není vždy karmicky čisté a proto jsme se rozhodli tuto karmu očistit školením zdarma.

Všechny školení WOO LEVEL UP najdete na našem YouTube kanále

Seznam školení:

Jak přemýšlet o marketingu v současné době, aneb mind set reklamních agentur 

V prvním školení LEVEL UP probereme, jak reagovat na aktuální situaci a vznikající krizi. Jaké marketingové nástroje utlumit a co naopak dává smysl podpořit? Jak Vám nyní agentura může pomoci s Vaším krizovým plánem a jakou budoucnost přinese svět online marketingu? Školením na aktuální téma Vás provede Petr, náš Project Manager.

7. dubna (út) Jak vymyslet kampaň, aneb jak podpořit své podnikání

Jak zjistit jaká kampaň by pomohla pomoci Vašemu podnikání, jak ji vymyslet a na jaké kroky nezapomenout? Jaké metriky jsou důležité a jak poznat jestli kampaň přinesla požadované výsledky? Jednoduchým školením od kreativy až po strategii vás provede Petr, náš CEO.

8. dubna (st) Sociální sítě a influenceři, aneb kde být a do čeho investovat energii

Jak najít vyvážený poměr mezi investicí do sociálních sítí a influencerských kampaní? Jak správně  naplánovat kampaň v době “plné reklam” na sociálních sítích a jak se zachovat v době karantény? Tipy, jak udržet potenciální publikum a na co nezapomenout v rámci realizace Vám prozradí naše accountka Týnka a Kačí za social.

9. dubna (čt) Základy chápání designu, aneb je váš jídelní lístek správně

Jak chápat design ze strany zadavatele a jak poznat, že design není pouze hezký, ale především funkční? Základem je správná typografie. Jaké jsou její hlavní zákonitosti a nejčastější chyby? Tipy a rady pro všechny podnikatele, lidi z marketingu, ale i začínající grafiky Vám prozradí náš Art Director Vašek. 

10. dubna (pá) Práce s fotkou, aneb nebojte se fotit doma

Jak na skvěle vypadající fotky z domova? V době karantény si nemusíme zoufat o pěkné scenérie. Stačí se pouze zamyslet nad místem, využitím přirozeného světla, hraním si se stínem a vlastní fantazii. Budete potřebovat pouze fotoaparát, silnější zdroj světla… a cedník! Zbytek Vám prozradí náš vrchní fotograf Marek.

Další články z blogu

16. listopadu 2023

Zanechte nám své jméno a email pro odběr skvělého woosletteru!